nivashabaner

كرم مرطوب كننده مناسب پوست هاي آسيب ديده

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 66

كرم مرطوب كننده مناسب پوست هاي آسيب ديده

موارد مصرف :

اگزما، پسوریازیس ، شقاق مقعدی ، پوستهای خشک، ترک باشنه با، ترکهای روی بوست بعد از زایمان ، انواع زخم و سوختگی برطرف کننده سیاهی زیر چشم و کبودیهای روی پوست

برای ترمیم و بازسازی آسیب های پوستی کاربرد دارد.
يكي از مزاياي اين كرم باعث افزايش جريان خون در موضع مي باشد.اين عمل باعث افزايش سرعت توليد بافت گرانوله و در نتيجه باعث افزايش سرعت بهبودي مي شود. با افزايش جريان خون موضع ، سيستم ايمني موضع تقويت شده و اين عمل باعث جلوگيري از عفوني شدن ميشود.

- تقویت کننده موهای سوخته شده، ضد ریزش ، نرم کننده موهای دمج و خشک و خشن


موارد مصرف : علاقه مندان به موی کراتینه با هزینه کم و بازدهی بالا

لطافت و نرمی موهای سوخته شده ، دمج و خشک و خشن تقویت کننده و ضد ریزش مو جلوگیری از چین و چروک صورت و دست ها کراتینه 30 تا 40 درصد بدون منع مصرف.

طریقه مصرف :

با شامپوی قبل از کراتین مو را خوب بشویید ، 80 درصد آب مو را با حوله خشک کنید و مقدار کمی از کرم را به دست آغشته کرده و ریشه و ساقه های مو را ماساژ دهید و بعد از دو ساعت مو را با شامپوی بعد از کراتینه آبکشی کنید.( هفته ای دو بار)

 

تقویت کننده موهای سوخته شده، ضد ریزش - نرم کننده موهای دمج و خشک و خشن :

موارد مصرف :

- علاقه مندان به موی کراتینه با هزینه کم و بازدهی بالا

- لطافت و نرمی موهای سوخته شده ، دمج و خشک و خشن

- تقویت کننده و ضد ریزش مو

- جلوگیری از چین و چروک صورت و دست ها

-کراتینه 30 تا 40 درصد بدون منع مصرف.

 

cerem martobkonande

 

طریقه مصرف :

با شامپوی قبل از کراتین مو را خوب بشویید ، 80 درصد آب مو را با حوله خشک کنید و مقدار کمی از کرم را به دست آغشته کرده و ریشه و ساقه های مو را ماساژ دهید و بعد از دو ساعت مو را با شامپوی بعد از کراتینه آبکشی کنید.( هفته ای دو بار)

 

هشدارها :

در صورت ایجاد حساسیت و تحریک در اثر مصرف این کرم ، مصرف آن را قطع نمایید .

 

نحوه مصرف دارو :

به منظور ترمیم و بازسازی آسیبهای پوستی ، موضع را با کرم چرب نموده ، ماساژ دهید (روزی 1 الی 2 مرتبه). عوارض جانبی استعمال موضعی کرم فاقد اثر تحریکی برروی پوست بوده ، تا بحال عوارضی از مصرف آن گزارش نشده است.

 

موارد منع مصرف  :

در افراد حساس به فراورده گیاهی کرم مصرف نشود.

موارد مصرف: کرم برای اگزما، پسوریازیس ، شقاق مقعدی ، پوستهای خشک ، ترک پاشنه پا، چین و چروک ، برطرف کننده سیاهی زیر چشم و کبودیهای روی پوست ، ترمیم و بازسازی آسیب های پوست و مو کاربرد دارد .

 

آثار فارماکولوژی :

- کرم با افزایش ویسکوزیته از رشد باکتری بر روی پوست جلوگیری مینماید.

- در برگیرنده آنزیم هایی است که روند التیام و شکل گیری بافت جدید را تسریع مینماید.

- کرم موضع را نرم نموده و ازتحریک و حساسیت جلوگیری می نماید.

 

برتریهای استفاده ازکرم نیواشا :

کرم ترکیبات موثر گیاهی می باشد. کرم هیچگونه مشابه داخلی و یا خارجی ندارد. کرم به منظور بازسازی آسیبهای پوستی و ترمیم آثار به جای مانده از جوش،ضربه ، جراحی ، تغیر رنگ موضعی پوست ناشی ازآفتاب سوختگی ، تماس با مواد آسیب رسان پوستی و بیماری های مختلف پوستی کاربرد فوق العاده ای دارد . یکی از مزایای این کرم باعث افزایش جریان خون در موضع می باشد این عمل باعث افزایش سرعت تولید بافت گرانوله و در نتیجه باعث افزایش سرعت بهبودی می شود با افزایش جریان خون موضع ، سیستم ایمنی موضع تقویت شده و این عمل باعث جلو گیری از عفونی شدن می شود.

 

 دانلود کاتالوگ 

دانلود پوستر 

Download  Download